Szanowni Państwo w dniu 29 sierpnia 2021 roku odbędą się Dożynki Gminne w parku w Osieku Małym. Podczas tego wydarzenia zostanie zorganizowany Mobilny Punkt Szczepień, z którego będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy biorący udział w imprezie plenerowej. W trakcie wydarzenia będzie możliwość zaszczepienia się szczepionką jednodawkową firmy Johnson&Johnson - Janssen – bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty i zgłosić się do personelu mobilnego punktu szczepień.

Ponadto w związku z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021 roku będzie możliwość dokonania spisu dla mieszkańców gminy Osiek Mały. Spisu może dokonać jedna osoba z danej nieruchomości. W tym celu proszę o zabranie ze sobą numerów PESEL wszystkich osób zamieszkałych w danej nieruchomości, powierzchnię użytkową domu oraz przybliżony rok oddania budynku do użytkowania.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od 23 września do 07 października 2021 roku, na terenie naszej gminy są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem diagnozy lokalnych zagrożeń społecznych. Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania dokumentu jakim jest Diagnoza Problemów Społecznych Gminy Osiek Mały. 

Badania realizowane są metodą internetową - kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się w poniższym linku:

https://www.webankieta.pl/ankieta/665858/gmina-osiek-maly-mieszkancy-2021.html

Zachęcamy do udziału w badaniu.

Jeśli nie masz profilu PUE, przyjdź na spotkanie z ekspertem ZUS, który założy go dla Ciebieoraz pomoże w wypełnieniu wniosku o świadczenie dobry start przy stanowisku komputerowym dla klientów.

Zapraszamy: termin 18 sierpnia 2021 r., od godz. 9:00 do godz. 11:00

Miejscedyżuru: Urząd Gminy w Osieku Małym, ul. Główna 1, 62-613 Osiek Mały

Od 31 lipca już nie tylko ubezpieczeni, ale i świadczeniobiorcy mogą samodzielnie tworzyć elektroniczne potwierdzenia na portalu PUE ZUS.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z oddania drogi powiatowej Łuczywno-Drzewce.