fotowoltaika

Zapraszamy na otwarte spotkanie poświęcone instalacjom fotowoltaicznym dnia 30 stycznia 2018 r. o godzinie 17:00 w Urzędzie Gminy w Osieku Małym przy ul. Głównej 1. Podczas spotkania zostaną przedstawione technologie pomp ciepła oraz folii do ogrzewania budynków podczerwienią.

Podpowiemy jak budować, aby budynek był ekologiczny, energooszczędny i tani w utrzymaniu. Technologie które oferujemy pozwalają uzyskać niezależność energetyczną, dzięki czemu koszty utrzymania budynku (w zakresie prądu, ogrzewania i ciepłej wody) można zredukować do 500zł rocznie.

Aby ułatwić Państwu zapoznanie się z tematem zapraszamy na otwarte spotkanie które odbędzie się dnia 30 stycznia 2018 r. (wtorek) o godzinie 17:00 w Urzędzie Gminy w Osieku Małym przy ul. Głównej 1.

Spotkanie poprowadzi przedstawiciel firmy piTERN, specjalista ds. mikroinstalacji fotowoltaicznych. Zachęcamy również do umówienia się na indywidualną bezpłatną konsultację w państwa miejscu zamieszkania gdzie dobierzemy dopasujemy instalację do państwa potrzeb – tel: 506 054 476.

 

plakat osiek maly