Dzień dobry,

W 2021 roku Gmina Osiek Mały przystąpiła do Stowarzyszenia Wielkopolska, aby za pośrednictwem tej współpracy pomóc przedsiębiorcom i mieszkańcom z terenu Naszej Gminy w pozyskiwaniu środków finansowych w związku z prowadzoną działalnością lub działalnością jaką chcieliby Państwo rozpocząć.

Obecnie jesteśmy na etapie ustalania w jakich obszarach działalności są Państwo zainteresowani pozyskaniem środków.

 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która znajduje się w załączniku tej wiadomości, która w znacznym stopniu pomoże Nam wytyczyć kierunki wspierania inicjatyw gospodarczych i społecznych w nowym okresie strategicznym 2023-2027.

Niniejsze badanie jest elementem procesu powstawania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. Ankieta jest ANONIMOWA, a pozyskane dane służą jedynie w celu jak najlepszego dostosowania działań do potrzeb zgłaszanych na obszarze działania Stowarzyszenia, do którego należy także Gmina Osiek Mały. Ankiety dostępne są także w formie papierowej w Urzędzie Gminy w Osieku Małym w pokoju nr 12.

 

Wypełnione ankiety należy przekazać do osobiście do Urzędu Gminy w Osieku Małym lub przesłać na adres mailowy z którego otrzymali Państwo tę wiadomość (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), najpóźniej do dnia 21.09.2022 r.

DZIĘKUJEMY ZA WYPEŁNIENIE ANKIETY !!

 

Przypominamy również, że Lokalna Grupa Działania do której należy Gmina Osiek Mały udostępniła także Arkusz Pomysłu służący do składania pomysłów na realizację konkretnych działań w Państwa miejscowościach. Arkusz jest do pobrania w postaci osobnego pliku. Wypełnione arkusze pomysłu będą podstawą do dalszych konsultacji społecznych oraz opracowania kształtu przyszłej Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Wielkopolska Wschodnia”.

W przypadku pytań dotyczących ankiety, arkusza pomysłu, bądź całego procesu konsultacji społecznych, Biuro LGD jest także do dyspozycji Państwa pod nr telefonu: 63 245 18 58.