mikrodotacja

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w ramach Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2017. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania na działania lokalne w ramach Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara!

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 04 kwietnia 2017 r (czwartek) o godz.16.30
w budynku Urzędu Gminy Kościelec przy ul. Turecka 7/3

Do udziału zapraszamy aktywnych mieszkańców i liderów, a także  grupy nieformalne, samopomocowe i młode organizacje pozarządowe z terenu gminy

Na spotkaniu nasz doradca przedstawi Państwu informacje dotyczące Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara oraz odpowie na Państwa pytania i wątpliwości.

W ramach konkursu przyznajemy mikrodotacje nawet do 5 tys. zł., a łączna pula przeznaczona na mikrodotacje to ponad 700 tys. zł.
Regulamin konkursu, generator, wzór formularza ofert oraz kontakty do doradców dostępne będą po rozpoczęciu naboru w II połowie marca na stronie www.pisop.org.pl/fio.
W przypadku potwierdzenia obecności na spotkaniu prosimy o kontakt z Markiem Kowalczykiewiczem  pod numerem telefonu 632401028 lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.