Przeprowadzenie konsultacji z mieszkańcami sołectwa Szarłatów i sołectwa Drzewce w sprawie zniesienia sołectwa Szarłatów, przyłączenia miejscowości Szarłatów do Sołectwa Drzewce i nadanie statutu Sołectwu Drzewce Wójt Gminy Osiek Mały zaprasza mieszkńców sołectw:

Szarłatów i Drzewce do konsultacji społecznych w sprawie zniesienia sołectwa Szarłatów, przyłączenia miejscowości Szarłatów do Sołectwa Drzewce i nadanie statutu sołectwu Drzewce. Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od 1 lutego 2019 r. do 21 lutego 2019 r. w formie przyjmowania pisemnych opinii i uwag dotyczących treści projektu uchwały w sprawie zniesienia sołectwa Szarłatów, przyłączenia miejscowości Szarłatów do Sołectwa Drzewce i nadanie Statutu Sołectwu Drzewce.

 

1. Złożenie formularza stanowiącego załącznik do Zarządzenia Wójta w Sekretariacie urzędu Gminy w osieku Małym, w dniach i godzinach urzędowania;
2. Przesłanie skanu wypełnionego formularza drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
3. Przesłanie pocztą wypełnionego formularza na adres: Urząd Gminy w osieku Małym ul. Główna 1, 62-613 Osiek Mały.
4. Otwarte spotkanie podczas zębrania wiejskiego, które odbędzie się dnia 15 lutego 2019r (piątek) o godz.13.00 w Szkole Podstawowej w Drzewcach.

 

Formularz oraz informacje dostępne do pobrania