UWAGA!
OGRANICZENIA W FUNKCJONOWANIU
URZĘDU GMINY W OSIEKU MAŁYM

Uprzejmie informujemy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem na podstawie § 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemicznego (Dz. U. poz. 433) Gmina Osiek Mały, podjęła działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom, których obsługuje.
Proszę wszystkich mieszkańców o zastosowanie się do obecnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa, pozostanie w domach, ograniczenie do niezbędnego minimum kontaktów bezpośrednich.

Jeśli to możliwe proszę o korzystanie z rozwiązań, w których nie ma wymogu bezpośredniego stawienia się w Urzędzie Gminy.
Od dnia 17 marca 2020 r. (wtorek) do odwołania w urzędzie obowiązywać będą następujące zasady polegające na wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy mieszkańcom oraz określonych zadań wyłączających bezpośrednią obsługę interesantów w zakresie wskazanym poniżej:
1. Urząd nie przyjmuje klientów (z wyłączeniem sytuacji nadzwyczajnych); wszystkie wezwania do osobistego stawienia się w urzędzie zostają anulowane.
2. Pracownicy Urzędu Gminy pracują w dotychczasowych godzinach pracy urzędu bez zmian.
3. Mieszkańcy w sprawach prowadzonych przez Urząd Gminy w Osieku Małym mogą kontaktować się z pracownikami Urzędu wyłącznie telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem ePUAP.
4. Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.
5. Podaje się wykaz telefonów kontaktowych na poszczególne stanowiska.
6. Powyższe informacje będą aktualizowane na bieżąco i dostępne na stronie internetowej Urzędu, a także wywieszone w siedzibie Urzędu Gminy.
Działania te mają charakter profilaktyczny. Dlatego wszyscy wykażmy się odpowiedzialnością za drugiego człowieka i współpracujmy w obliczu zagrożenia epidemicznego.
Szanowni Państwo apeluję o zrozumienie zaistniałej sytuacji i proszę o zachowanie spokoju.

Wykaz telefonów

Przeprowadzenie konsultacji z mieszkańcami sołectwa Szarłatów i sołectwa Drzewce w sprawie zniesienia sołectwa Szarłatów, przyłączenia miejscowości Szarłatów do Sołectwa Drzewce i nadanie statutu Sołectwu Drzewce Wójt Gminy Osiek Mały zaprasza mieszkńców sołectw:

Szarłatów i Drzewce do konsultacji społecznych w sprawie zniesienia sołectwa Szarłatów, przyłączenia miejscowości Szarłatów do Sołectwa Drzewce i nadanie statutu sołectwu Drzewce. Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od 1 lutego 2019 r. do 21 lutego 2019 r. w formie przyjmowania pisemnych opinii i uwag dotyczących treści projektu uchwały w sprawie zniesienia sołectwa Szarłatów, przyłączenia miejscowości Szarłatów do Sołectwa Drzewce i nadanie Statutu Sołectwu Drzewce.

 

1. Złożenie formularza stanowiącego załącznik do Zarządzenia Wójta w Sekretariacie urzędu Gminy w osieku Małym, w dniach i godzinach urzędowania;
2. Przesłanie skanu wypełnionego formularza drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
3. Przesłanie pocztą wypełnionego formularza na adres: Urząd Gminy w osieku Małym ul. Główna 1, 62-613 Osiek Mały.
4. Otwarte spotkanie podczas zębrania wiejskiego, które odbędzie się dnia 15 lutego 2019r (piątek) o godz.13.00 w Szkole Podstawowej w Drzewcach.

 

Formularz oraz informacje dostępne do pobrania


Obraz na stronie ceidg.jpgObraz na stronie mapa_gminy.jpgObraz na stronie urzad-pracy.jpgObraz na stronie biblioteka.jpg